НЕ ТАК СТРАШЕН РУЛЬ...
ОФОРМЛЯЙТЕ ЗАЯВКУ ОНЛАЙН
И ПОЛУЧИТЕ ПОДАРОК!

+2 часа вождения за запись в группу


ПРОЙДИТЕ ОНЛАЙН-ТЕСТИРОВАНИЕ
ТЕСТ «ПРАВИЛА
ДОРОЖНОГО ДВИЖЕНИЯ»

+2 часа вождения за запись в группу


ПОЭТАПНАЯ ОПЛАТА!

Первый взнос 500 грн.

+2 часа вождения за запись в группу


Усі маршрути практичних іспитів з ПДР тепер доступні онлайн

423rswf

Сервісні центри МВС оприлюднили онлайн усі маршрути, за якими складається другий етап практичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами. Усі схеми маршрутів було оновлено після перегляду відповідно до актуальної ситуації на дорогах.

За посиланням можна обрати свій регіон, територіальний сервісний центр МВС, зручний для складання іспиту, та завантажити схеми маршрутів. За кожним сервісним центром МВС закріплено від 2 до 7 маршрутів, котрі обираються екзаменатором перед проведенням іспиту.

Перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування. Маршрути використовуються  для проходження другого етапу практичного іспиту з ПДР, який проводиться в реальних умовах дорожнього руху.

Порядок отримання посвідчення водія вперше наступний: необхідно пройти медогляд, закінчити навчання та скласти іспит в автошколі, підготувати і подати відповідний пакет документів до територіального сервісного центру МВС для допуску до іспитів. Нагадаємо, що з 27 листопада 2017 року в Україні посвідчення водія вперше видається строком на 2 роки.

Top