• Машина

  ОНЛАЙН НАВЧАННЯ

  навчання в будь-який час

  24 години на добу

  7 днів на тиждень

  "Теорія + водіння" за 9500

 • ОНЛАЙН-ТЕСТУВАННЯ

  Тест «Правила дорожнього

  руху»

 • Можлива поетапна

  оплата

  Перший внесок - всього 1500 грн.!

 • Оформлюйте заявку онлайн

  Та отримайте 2 години водіння в подарунок!

 • Чотири філії у Києві

 • Повторний курс теорії безкоштовно

 • Поетапна оплата, постійна система знижок

 • Можемо проводити заняття з теорії та водіння англійською

 • Зручний графік навчання

 • Є Wi-Fi, кава та чай

Найближчі набори

 • ОНЛАЙН НАВЧАННЯ

  Навчання в будь-який час

  24 години на добу

  7 днів на тиждень

  Набір триває
 • РАНКОВА ГРУПА

  З 9:30 до 11:30

  Початок: 23 грудня  

          та 20 січня 

  Набір триває
 • ВЕЧІРНЯ ГРУПА

  з 19:00 до 20:30

  Старт:  21/22 грудня і

           18/19 січня

  Набір триває
 • ГРУПА ВИХІДНОГО ДНЯ

  З 10:00 до 12:30

  Початок: 19 грудня

             та 23 січня

              

  Набір триває

* ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ НАВЧАННЯ?

Копія паспорта та ідентифікаційного коду, 4 фотокартки 3х4, медична довідка.

 • Акція: приведи друга

  Приведи друга та отримай знижку на навчання в розмірі 500 грн. або два безкоштовних заняття з водіння.

 • Студентам знижка

  Знижка на навчання 500 грн. або два безоплатних заняття з водіння.

 • Юридична допомога онлайн

  Для автомобіліста та його родини: отримай знижку 20%

Оберіть свій курс навчання

Паливо додано в вартість. Страховка та література у подарунок. Можлива поетапна оплата.

 • ОНЛАЙН НАВЧАННЯ

  Дистанційне навчання в режимі онлайн

  9500 грн

  Дистанційна форма навчання в режимі online + консультації викладача в максимально зручний час для Вас

  40 академічних годин водіння

 • БАЗОВИЙ

  Рекомендується при наявності навичок водіння

  9 000 грн

  104 години теорії

  20 академічних годин водіння

 • ОПТИМАЛЬНИЙ

  Вже є водійське посвідчення? Допоможемо відновити навички

  10 500 грн

  104 години теорії

  30 академічних годин водіння

 • СТАНДАРТНИЙ

  Навчання з нуля для першого отримання водійського посвідчення

  12 000 грн

  104 години теорії

  40 академічних годин водіння

Як отримати водійське посвідчення?

 • ЗАПИСАТИСЬ НА НАВЧАННЯ

  Обрати зручний розклад занять, залишити заявку на сайті. Після цого з Вами зв'яжеться наш спеціаліст.

 • ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА

  Пройти повний курс з теоретичних та практичних занять.

 • ВНУТРІШНІЙ ІСПИТ

  Здати внутрішній іспит в автошколі

 • ІСПИТ ГІБДР ТА ОТРИМАННЯ ВОДІЙСЬКОГО ПОСВІДЧЕННЯ

  Здати іспит з теорії, вправи на атодромі та маршрут містом. Нарешті, після вдалої сдачі, ви отримаєте водійське посвідчення.

У нас Ви можете придбати

подарунковий сертифікат

на навчання

Автошкола Indycar - сучасний погляд і підхід до навчання

 • Не переймайтесь через пропущене заняття. Безоплатно проводимо лекції для тих, хто не зміг іх відвідати.

 • Індивідуальний підхід до кожного учня, а це гарантія вдалої сдачі іспитів.

 • Ми любимо і знаємо свою справу. Інструктори INDYCAR - дипломовані спеціалісти із багаторічним досвідом водіння та стабільною психікою.

 • Якісно і недорого навчаємо водінню. У нас діють постійні акції та знижки.

Indycar — Лідер року 2018
 • За підсумками комплексного рейтингового аналізу, проведеного у 2018 році, ТОВ Автошкола "Индікар" продемонструвало високі результати серед суб’єктів господарювання України у своїй галузі. Ранжування проводилось за основними показниками фінансово-господарської діяльності.

 • Результати Вашого підприємства:

  98 місце (Бронза) серед суб’єктів господарювання м. Києва за показником “Тривалість фінансового циклу”. На основі показників Вашій організації присвоєно авторитетне звання “Лідер року 2018”. Престижний статус - це визначення успішності Вашого бізнесу і гордість усього колективу, що добросовісно працює на результат і розвиток галузі.

Наші учні люблять нас

 • Аліна Демиденко
  Підбираючи собі автошколу, я ретельно переглядала відгуки про автошколи, відбирала за різними критеріями. Мій вибір - автошкола «Індікар» в Крюківщині. Навчаючись там, жодного разу не пожалкувала, що обрала саме цю школу. Моє навчання розпочалось за декілька тижнів до початку карантину, тому частина лекцій пройшла дистанційно. Проте лекції онлайн були такі ж цікаві, як і очні зустрічі. Окремо хочу подякувати інструктору Сергію Кузнєцову за отримані теоретичні та практичні навички. Ніколи не зустрічала чоловіка, який буде таким терплячим і толерантним, коли жінка за кермом)))
  Аліна Демиденко
  27.11.2020 - 17:40
 • Spolitakov Maksym
  Дуже крута Автошкола (філія Крюківщина). Викладачі високого рівня. Особливо велика вдячність викладачу Кузнєцов Сергій! Рекомендую!
  Spolitakov Maksym
  24.11.2020 - 08:11
 • Марина Будниченко
  Хочу выразить свою благодарность автошколе "ИНДИКАР"!!! Шла учиться в автошколу с нуля и по принципу ближе к дому)))опыта вождения не было вообще ☝️Время в автошколе пролетело не заметно.школа всегда идет на встречу...и с огромным пониманием и терпением относятся к своим ученикам!!!!🙏 Отдельно БЛАГОДАРЮ 1000раз 🙏 Инструктора Сергея Кузнецова за невероятное терпение,спокойствие и ответственный подход к своему делу!!!!🙏Каждое наше занятие было результативным, полезным и интересным!!! всё доходчиво объясняет,а сложные моменты и маршруты мы прорабатывали по нескольку раз☝️что очень важно🙏☝️! Спасибо Вам огромное Сергей за то что помогали мне преодолевать трудности и страхи!!!!!!Вы лучший инструктор и профессионал с большой буквы☝️🙏 И Отдельное и самое огромное спасибо Вам за Ваш юмор, поддержку и лёгкость в общении!!! Желаю Вам Сергей и автошколе "ИНДИКАР" дальнейшего процветания и успехов в такой непростой работе!!!!🙏🙏🙏
  Марина Будниченко
  20.11.2020 - 16:37
 • Oksana Tkach
  Хочу выразить огромную благодарнось инструкторам Артему и Виталию! Благодрая их высокому професионализму, искреннему желанию научить професиональному безопасному вождению, а также культуре вождения, индивидуальному подходу к каждому ученику, я с удовольствием и легкостю осваиваю управление автомобилем, у меня пропал страх, и появилась уверенность за рулем. Спасибо директору автошколы Евгению за професиональный подход, безопасное обучение на комфортных исправных автомобилях, и подбор высококласных специалистов. Всем рекомендую!!!
  Oksana Tkach
  28.09.2020 - 12:21
 • Оксана Уйвова
  Хочу висловити велику вдячність для директора Євгена! Те що ви зробили для мене неймовірно, ви підтримали в той момент коли не хотілось вже нічого окрім як здатись( в вас чудові інструктори і індивідуальний підхід до кожного . Рекомендую всім !!!це найкраща школа з дуже хорошими людьми.
  Оксана Уйвова
  13.03.2020 - 18:40
 • Оксана Бондаренко
  в 40 лет жизнь только начинается ! Так это обо мне ! Решила научиться водить машину.Закончила автошколу, которая ближе к дому. И... и ничего, инструктор сказал - не способна! Подруга предложила не отчаиваться и порекомендовала свою школу, вот эту - Индикар. А дальше... А дальше только слова благодарности. Переучивать всегда сложнее, но у ребят это получилось. Инструктора! Юра, Артём, Сергей - вы профессионалы в своём деле. Сергей,благодаря Вам, я полюбила водить машину. Женя! Вы со своей командой выпускаете в жизнь безопасных водителей. Желаю Вам развития и процветания! Надо добавить, что экзамены в мрэо, я сдала с этой школой и через неделю - получаю права. Я икренне благодарю Вас всех! Ребята! Удачи Вам!
  Оксана Бондаренко
  09.03.2020 - 13:57
 • Ольга Куприенко
  Прошло уже более двух лет после обучения в этой автошколе, и получения прав. До сих пор с большой благодарностью вспоминаю инструкторов как по теории так и по практики. За 2 года ни одного ДТП, нет страха при вождении, езжу много и у нас и за границей. Очень рекомендую эту школу. И еще раз большое спасибо инструкторам :)
  Ольга Куприенко
  06.02.2020 - 18:00
 • Irina Bannaia
  Нещодавно я отримала посвідчення водія завдяки автошколі "ІНДІКАР". Я дуже задоволена, що пройшла навчання саме в автошколі "ІНДІКАР"(Крюківщина), адже: 1. Школа знаходиться в безпосередні близькості від місця проживання. 2. Надаються варіанти вибору курсу навчання, в залежності від кількості академ.годин водіння, з можливістю поетапної оплати. 4. Школа орієнтується під учнів: графік проведення теоретичних занять - це можуть бути групи ранкового часу, або групи вечірнього часу; практичні заняття, час їх проведення кожен учень може обрати сам, знову ж таки, обираєте час, коли вам зручно (це так приємно), а також можете вносити корективи щодо обраного часу заняття, тільки завчасно попереджаєте про це адміністратора. 3. Можливість вибору: авто з автоматичною КП чи механіка; дизель чи бензин (А для новачка це досить важливо, адже спробувавши декілька варіантів, в подальшому ти розумієш - яке авто для себе ти придбав би) Хочу виразити велику подяка за доступно проведені і цікаві лекції, на яких складний і частково "нудний" матеріал подавався в легкій для сприймання, доступній формі. Кожен пункт Правил дорожнього руху ілюструвався життєвими прикладами, конкретними ситуаціями. Окрема подяка інструкторам Артему та Андрію, за терпіння, проявлене до мене, і професійну майстерність навчання. ВИ інструктори, які знають свою справу, завжди відкриті для спілкування, емоційностійкі )) І, як результат, - практику в МРЕО я здала з 1-го разу. Дуже вдячна автошколі та особисто директору Євгенію. Рекомендую всім АВТОШКОЛУ "ІНДІКАР". З ПОВАГОЮ ТА ВЕЛЕЧЕЗНОЮ ВДЯЧНІСТЮ ШИМЧИК (БАННА) ІРИНА
  Irina Bannaia
  20.12.2019 - 11:32
 • Diana Artemenko
  Отличная автошкола! Живу в доме через дорогу и сразу решила, что эта школа мне подходит) Теорию преподавал Андрей Богданович - мастер своего дела! Лекции дополнял своими историями из жизни, это помогло лучше понять и запомнить правила дорожного движения. Спасибо большое! Внутренний экзамен с теории сдала с первого раза) Практику преподает Артём, спасибо ему! Доступно и понятно всё объясняет, мне очень нравится! Каждую неделю жду, чтоб попрактиковаться вождению) Несколько раз практиковалась с другими инструкторами автошколы - Юрием, Дмитрием, Сергеем - все профессионалы, находят подход к ученику! Спасибо! Автошколу буду советовать всем подружкам, которые планируют обучиться вождению и получить права.
  Diana Artemenko
  15.12.2019 - 21:48
 • Vanya Melnik
  Отличная автошкола, на лекциях все доступно доносят. На вождении тоже рад что инструктора все очень хорошо объясняют и все упражнения выходят с первого раза. Личное спасибо большое инструктору Артему!) Всем советую эту автошколу, вы не пожалеете)
  Vanya Melnik
  02.11.2019 - 12:02

Оформи заявку та отримай подарунок

+ дві години водіння!

"Навчання в автошколі - це не просто автомобільні курси, це також тренінг особистого росту/комунікабельності та лідерства, придбання однієї з найзатребуваніших навичок та освоєння нової професії! Моя задача - зробити процес навчання максимально простим і успішним для кожного учня."

Євген Степанов
директор автошколи “Індікар”

Свіжі записи

Наші адреси

ул. Сичевых Стрельцов, 52А

ул. Сичевых Стрельцов, 52А

Лукяновская

ул. Набережно-Корчуватская, 78

ул. Набережно-Корчуватская, 78

Выдубичи

Харьковское шоссе, 19, ТЦ "Мега-Сити" (8 этаж)

Харьковское шоссе, 19, ТЦ "Мега-Сити" (8 этаж)

Харьковская

ул. Единства, 4, село Крюковщина, Киево-Святошинский район, Киевская область, ЖК Пионерский Квартал

ул. Единства, 4, село Крюковщина, Киево-Святошинский район, Киевская область, ЖК Пионерский Квартал

ул. Лесная, 46, г. Ирпень, Киевская область

ул. Лесная, 46, г. Ирпень, Киевская область